Офіційний сайт Федорівської сільської ради Пологівського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Травень 2024 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Колективні договори

Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень проходить з урахуванням особливостей застосування Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», згідно з яким на період воєнного стану дія окремих положень колективних договору може призупинитися за ініціативою роботодавця.
Укладення колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом – є основним способом захисту прав працівників на працю і відпочинок, з урахуванням передбачених обмежень прав людини та громадянина на період воєнного стану, мінімізації трудових спорів.
На сьогодні, як і раніше, колективні договори, зміни та доповнення до них підлягають повідомній реєстрації відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України 13.02.2013 № 115.
Суб’єкти господарювання, установи та організації, що зареєстровані на території Федорівської сільської територіальної громади, після схвалення проєкту колективного договору на зборах трудового колективу мають надати до виконавчого комітету Федорівської сільської ради два примірника колективного договору разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками, або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ними кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу первинного документа (фотокопії), засвідченої електронною печаткою за адресою м.Запоріжжя , вул.Заводська 9, каб.209.
Тексти колдоговорів, змін та доповнень до них разом з листом реєструючого органу публікуються на сайті Федорівської сільської ради, за винятком інформації, доступ до якої обмежується законодавчо або відповідним рішенням сторін. Примірник договору, котрий було відправлено на повідомну реєстрацію, зберігається у виконавчому комітеті до заміни новим.
❗️❗️❗️Додаткові роз’яснення із зазначених питань можна отримати за номером +380959252850 .