Офіційний сайт Федорівської сільської ради Пологівського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Повноваження виконавчого комітету

Повноваження виконавчого комітету Федорівської сільської ради

Відповідно до статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Федорівської сільської ради може розглядати і вирішувати такі питання:

1. Попередньо розглядати проекти місцевих программ соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань, місцевого бюджету, проекти рішень з інших питань, що вносяться на розгляд ради.

2. Координувати діяльність відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади, заслуховувати звіти про роботу їх керівників.

3. Має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, а також їх посадових осіб.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» здійснюється організація роботи виконавчого комітету Федорівської сільської ської ради.

Основною формою роботи виконавчого комітету Федорівської сільської ради є його засідання. Засідання виконавчого комітету скликаються сільським головою, а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цієї функції секретаре мади в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць, і є правомочними, якщо в них бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.