Офіційний сайт Федорівської сільської ради Пологівського району Запорізької області

Новини

Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)у 2020 році

Максимальна допустима температура тіла, з якою пускатимуть на тестування, - це 37,2 градуси

У 2020 році для учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вдвічі збільшили термін допуску в пункт пропуску. В ході тестування абітурієнти будуть в масках, але їх можна зняти і замінити.

Про це зазначають в Українському центру оцінювання якості освіти.

За її словами, раніше у абітурієнтів було приблизно 30-35 хвилин для того, щоб пройти всі процедури на пункті пропуску, а тепер година.

Також введено нове правило - кожному учаснику ЗНО у пропуску буде вказано маленький часовий проміжок, коли варто заходити в пункт тестування. Всіх учасників поділять на невеликі групи і вони будуть заходити в свій час.

Коли буде проходити тестування, то абітурієнти повинні бути в масках, які також можна зняти і замінити. Також під час проходження тестування можна пити воду. В УЦОЯО радять також мати при собі індивідуальні САНІТАЙЗЕР, а також сухі серветки.

Максимальна допустима температура тіла, з якої пускати на тестування, - це 37,2 градуса.

Додамо, ЗНО-2020 на Україні буде проходити з 25 червня по 17 липня. До 4 червня 2020 року на інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки для учнів. Пробне ЗНО планують провести 15-17 червня.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня - 11 серпня. Результати учасники отримають 14 серпня.

Нагадаймо, що Постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в умовах пандемії.Неділя, 31 Травня 2020 01:07 | Переглядів: 25