Новини
Відпочинок дітей
![](/files/2024/P8XbhBYg.jpg)
Відпочинок дітей
Наші діти - це наше майбутнє, тому вони потребують уваги та захисту!
Цьогорічний літній відпочинок у таборах через загрозу воєнного стану був під питанням . За ініціативою місцевої влади дитяче дозвілля все ж таки організовується. Семеро дітей нашої громади мали можливість на протязі квітня-травня відпочити у дитячому таборі ДПУ «МДЦ «Артек» (Закарпатьська область) безкоштовно.
Діти задоволені відпочинком. Вони мали можливість живого спілкування, нові знайомі , нові враження , нові друзі ….
![](/files/2024/P8XbhN9e.jpg)
![](/files/2024/P8XbhGWs.jpg)
![](/files/2024/P8XbieGr.jpg)
![](/files/2024/P8Xbhz5F.jpg)
![](/files/2024/P8XbhK6M.jpg)
![](/files/2024/P8XbhQZo.jpg)
![](/files/2024/P8XbhVBV.jpg)
![](/files/2024/P8XbissF.jpg)
![](/files/2024/P8XbhYKv.jpg)
![](/files/2024/P8Xbi1Wx.jpg)
![](/files/2024/P8Xbipg7.jpg)
![](/files/2024/P8Xbi5lF.jpg)
![](/files/2024/P8Xbiag1.jpg)
![](/files/2024/P8XbihVL.jpg)
![](/files/2024/P8XbimeK.jpg)
Четвер, 06 Червня 2024 14:06 | Переглядів: 46