Офіційний сайт Федорівської сільської ради Пологівського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Липень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Оголошення

Конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ
Федорівська сільська рада оголошує конкурс на посаду
1.Директора комунальної установи:
- «Новоселівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» Федорівської сільської ради 1 штатна одиниця
- «Федорівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» Федорівської сільської ради 1 штатна одиниця
Вимоги до кандидатів: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра або спеціаліста, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Для участі в конкурсі подаються наступні документи:
заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
довідка про відсутність судимості;
медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (чинні на дату подачі документів);
мотиваційний лист, складений у довільній формі.
інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості кандидата.
Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.
2.Спеціаліст відділу освіти, молоді,спорту, культури та туризму Федорівської сільської ради - 1 штатна одиниця
Умови конкурсу на заміщення вакантних посад : повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста зі стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста, спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою.
Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2-ДС) з додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копія паспорта громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються за адресою: с.Федорівка, вул.Шкільна,47, кабінет №3 -відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму . Довідки за тел.0965749234, Тетяна Дігтяр.
Початок приймання документів – з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу у газеті «Пологівські вісті». Документи приймаються упродовж 30 (тридцяти) календарних днів із дати опублікування оголошення.

Додаток 1 РС 3.doc

Четвер, 10 Червня 2021 21:01 | Переглядів: 251